dlaczego ja powinienem wygrac bilet

dlaczego ja powinienem wygrac bilet Brak ubezpieczenia zdrowotnego, a on teraz stoi $ 45.000 rachunek medyczną nie może zapłacić. Chyba, że ??chce sprzedać piękny drewniany domek domu zbudował własnymi rękami i gospodarstwo pracował całe swoje życie. Martwi się chory i przywiązany do leków serca przez resztę swojego życia. Leki serca i żałowała, że ??poczuł się jeszcze bardziej chory. Postanowił sprzedać część swojej ziemi płacić Szpitala i Kliniki rachunki. Nienawidzi tego robić, ale nie ma wyboru.

Próbował zapłacić szpitala i przychodni z uzgodnionych płatności 1,000 $ na miesiąc każda, płacąc każdy grosz, co mógł, ale to nie był wystarczająco szybko i wystarczająco dobre. Szpital i przychodnia wciąż zwrócił uwagę na agencjom zbiórki choć był płacąc ponad $ 2,000.00 miesięcznie. On jest uczciwym człowiekiem, który ciężko pracował przez całe życie, a nie na to zasłużyć. On może ledwo stać na leki serca i sprawia, że ??tylko tyle pieniędzy, więc nie kwalifikują się do państwowego wspierana opieki zdrowotnej lub świadczeń na receptę leków.

dlaczego ja powinienem wygrac bilet

Jeszcze jedna rzecz jest ważna … To nie jest tylko nieszczęście. Nie kwalifikuje się do każdego rodzaju ubezpieczenia zdrowotnego dla swojego serca, nawet gdyby mógł sobie pozwolić na płacenie $ 850.00 miesięcznie na ubezpieczenie zdrowotne, plus jego miesięczne płatności Bill medycznych agencji zbiórki. Czemu? Bo teraz, że jest ubezpieczyć. Aby zostać objęty ubezpieczeniem zdrowotnym w swoim sercu, musiałby nie mieć żadnego leczenia szpitalnego lub leczenia związanego z jego wcześniej istniejącego stanu na siedem lat do jakości za to, że ten warunek serca objęte żadną ubezpieczenie zdrowotne. Dla mojego brata, będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek do zapłaty tego długu off, właśnie wtedy, gdy powinien być przy łatwiej i nie pracuje tak ciężko, aby zapobiec kolejny atak serca.
Wpis zawdzięczamy najlepszy detektyw starogard gdański