dlaczego powinnam wygrac bilet na koncert

dlaczego powinnam wygrac bilet na koncert

Klucz? Zawierać składnik podziału w aplikacji, więc użytkownicy mogą udostępniać pozycje, które kupują na Facebooku i Twitterze, więc ich znajomi mogą je zobaczyć. Jest to świetny sposób, aby dostać tę aplikację, aby przejść wirusowe!

Usługa indeksowania treści wideo

Problem: Powiedzmy, że szukasz film o „rosnące żółte pomidory”. Jest facet w filmie, który wspomina, że ??dokładnie w tym samym zdaniu: „rosnące żółte pomidory”, ale nazwał film „Gardening Tips” i „rośnie żółte pomidory” to nigdzie nie można znaleźć w tytule wideo, opis lub tagów. Ponieważ YouTube nie powoduje automatycznego transkrypcji wideo, nie będzie w stanie znaleźć żółty pomidory wideo, mimo to jest dokładnie to, czego szukasz.

Rozwiązanie: Technologia, która konwertuje mówi audio do tekstu indeksowanej. Można licencji lub sprzedaży tej technologii do serwisu YouTube lub ich konkurentów lub firmy za automatyczne dodawanie napisów do dowolnego pliku wideo. Jeszcze lepiej: raz plik audio został przekształcony w tekście, silnik tłumaczenia może przełożyć zawartość do kilku językach! A silnik text-to-speech może tajnych że japońskie tekst w japońskim dźwiękiem! Wyobraź nagrywania wideo na temat ogrodnictwa, który jest automatycznie tłumaczone na język japoński!

Narzędzie do zdalnej sesja ciążowa kraków Collaboration

dlaczego powinnam wygrac bilet na koncert

Problem: Coraz więcej osób pracuje ze swoich domów. To jest świetne! Oni nie muszą dojeżdżać do pracy, mogą jeść zdrowiej w domu i spędzać więcej czasu ze swoimi rodzinami. Jest to problem, choć. Komunikowanie się ze współpracownikami i klientami przez telefon i przez e-mail nie jest tak skuteczne, jak komunikować się osobiście.

Rozwiązanie: aplikacja internetowa, która emuluje interakcje w swojej osobie. To pozwala na:

Narysuj na kartce papieru, że ty i reszta zespołu są patrząc w tym samym czasie.

Zobacz nawzajem twarze (bo tak wiele mówi się o języku ciała).

Wpis zawdzięczamy szkolenia i usługi z zakresu bhp we Wrocławiu