dlaczego powinienem wygrac bilety do kina

dlaczego powinienem wygrac bilety do kina

Zobacz ekrany wzajemnie komputera (i każdy powinien być w stanie pracować razem na jednym ekranie, zbyt).

W czasie rzeczywistym głosu i tłumaczenie tekstu, ponieważ coraz więcej firm ma oddziały, pracowników i kontrahentów zagranicznych.

Widziałem kilka OK narzędzia do współpracy tam, ale, moim zdaniem, nic nie przychodzi nawet blisko przypominające doświadczenia w interakcji osobiście do tej pory.

Usługa, która oferuje zniżki na co masz zamiar kupić

dlaczego powinienem wygrac bilety do kina

Wszyscy nienawidzą spamerów. Oni zalewają nas z ofertami produktów nawet nie chcą. Ale co zrobić, jeśli podczas zamiar sprawdzić w sklepie spożywczym pan zaoferował $ 20 kupon na zakup jesteś zamiar zrobić? Co zrobić, jeśli podczas zamiar kupić parę butów Nike Internecie tę usługę zaalarmował, że można uzyskać taką samą parę za 10 $ mniej na jakimś innym miejscu? Jeszcze lepiej, co, jeśli ten program poprosił kilka pytań i dowiedziałem się od zachowań, dlatego może zaoferować zniżki na rzeczy można kupić codziennie, a nie rzeczy, których nie potrzebują lub chcą? Kto nie lubi płacić mniej za rzeczy kupujemy na co dzień? Co mu nienawiść są oferty na rzeczy, których nie chcą.

Zakupy online spożywczy

Wyobraź sobie, że Twój sklep spożywczy zaproponował, aby kupić produkty spożywcze w Internecie. Można zamówić te same rzeczy można zamówić po raz ostatni (jeśli zawsze kupić ten sam materiał). Można wyszukiwać według słów kluczowych lub przeglądać kategorie. Można skonfigurować automatyczne zakupów w odniesieniu do niektórych elementów, które potrzebują co tydzień i uzyskać zleceń dostarczanych gdy jest to wygodne dla Ciebie. Silnik powinien dokonać odpowiednich zaleceń, takich jak: „Ty kupujesz zbóż, chcesz dodać mleko?” lub „Trzy miesiące temu kupił szczoteczkę do zębów. Czy pot rzebny jest nowy?”

Jestem naprawdę zaskoczony, że główne sklepy spożywcze nie są już oferując tę ??usługę.
Wpis zawdzięczamy