jaki paragraf bilety komunikacji miejskiej

jaki paragraf bilety komunikacji miejskiej

10 Great Przedsiębiorcy rozpocząć w 2011 roku

Czy chcesz, aby rozpocząć nowy biznes, ale nie mają żadnych wielkich idei? Dobrze, że to świetnie, bo mam zbyt wiele pomysłów, ale nie wystarczająco dużo czasu na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla każdego pomysłu mam. Więc w tym blogu będę dzielić 10 wspaniałe pomysły startowe.http://aquastacja.pl Tak wiesz, nie jest to lista „resztki” pomysłów, które daję daleko, ponieważ nie wierzę w nich; zacząłbym tych firm się w mgnieniu gdybym miał czas. Niestety, jestem zaangażowany w pięciu firmach w tej chwili, więc te pomysły są, aby podjąć. Jeśli zaczniesz każda z tych firm, daj mi znać. Będę twoim pierwszym klientem.

Usługa umożliwiająca hotele i Airlines sprzedawać swoje puste pokoje / Siedzenia

jaki paragraf bilety komunikacji miejskiej

Problem: Koszt latanie samolotem z Denver do Nowego Jorku jest prawie taka sama, czy samolot jest pełny lub jest tylko jeden pasażer na nim. Jeżeli linia lotnicza dostaje $ 50 dla siedzenia, które sprzedawał za 200 $ w nocy, to nie jest wielki dla nich, ale jest to o wiele lepsze niż nie dostaję nic. To samo dla hoteli: co noc, że hotel ma pusty pokój, to pieniądze, które jesteś pozostawiając je na stole.

Rozwiązanie: Co zrobić, jeśli nie było to usługa, która pozwoliła ludziom do składania ofert na pokojach hotelowych i lotów? Linie lotnicze i hotele mógł potajemnie zaakceptować stawki na ostatnią chwilę. Na przykład, powiedzmy, że chcę iść do Europy na miesiąc. Jestem skłonny zapłacić $ 200 za bilet w jedną stronę i wymagają 4-godzinny minimalny zawiadomienie od linii lotniczych. Samoloty pozostawić do Europy z pustych miejsc na co dzień. Pierwsza linia lotnicza gotów podjąć swoje pieniądze by je zdobyć. Kluczem tutaj jest, aby linie lotnicze i hotele akceptować ofert w tajemnicy. Po tym wszystkim, jeśli zapłacił 300 $ za lot, to nie chciałby wiedzieć, że ten facet obok ciebie zapłacił tylko 50 $.

Wpis zawdzięczamy budowa domu z bali