jaki to jest bilet okresowy

jaki to jest bilet okresowy

• Survivor korzyści dla członków rodziny, jeżeli pracownik został zabity w pracy. Obejmuje konkretną kwotę na koszty pogrzebu.

• koszty obsługi prawnej dla pracowników zatrudnić pomoc prawną, gdy ich wnioski są odrzucane. Rzeczywiste kwoty różnią się w każdym państwie.

Niektóre stany pozwalają świadczenia kompensacyjne, aby mieć skutek wsteczny, jeżeli niepełnosprawność trwa przez pewien okres czasu. Maksymalny tygodniowy płatności i długość świadczeń różnią się w każdym państwie. Na przykład, w stanie Luizjana, maksymalny tygodniowy korzyści mogą nie przekracza $ 577 i korzysta jedynie przez 520 tygodni. Pracownicy, którzy są bez pracy przez ponad rok może ubiegać się o Niepełnosprawności Bezpieczeństwa Ubezpieczeń Społecznych (SSDI) korzyści.

Kto wybiera się do lekarza?

Niektóre stany pozwalają pracownikowi wybrać lekarza, który będzie świadczył opiekę i leczenie dla swoich urazów. Pracodawcy w innych krajach może dokonać wstępnego wyboru lekarza lub ubezpieczyciel może ustanowiły medyczną sieci dostawcy, że pracownik może wybrać po pewnym okresie czasu. W stanie Kalifornia, pracownikowi, który zgłosił się z pracodawcą przed coraz rannych, które mają swój własny osobisty lekarz ma prawo być traktowany przez lekarza.

Przed złożeniem roszczenia

jaki to jest bilet okresowy

Większość pracodawców mają pewien protokół, że pracownicy muszą przestrzegać, gdy zachorujesz lub ulegniesz wypadkowi w pracy. Są pewne rzeczy, o których należy pamiętać przed złożeniem roszczenia:

• Natychmiast zasięgnąć porady lekarza za szkodę. Zacznij od uzyskania pomocy ze strony personelu medycznego pracodawcy.

• Przejdź do lokalnego szpitala, kliniki lub awaryjnego miejsca na leczenie.

• natychmiast zgłosić wypadek do przełożonego lub kie projektowanie wyposażenia sklepowegorownika.

• Sporządzić raport, który zawiera informację dokładnie, co było przyczyną wypadku.

Wpis zawdzięczamy